Hakkımızda Genel Bilgi

Susma.NET Web sitemiz 2019 yılında yayın hayatına başlamış olan kişisel bir sohbet servisidir. Kullanıcılarına ücretsiz olarak arkadaşlık ve gabile sohbet hizmeti sunmaktadır. Kendi alanında hatrı sayılır sitelerden birisi olan Hoş Sohbet köklü geçmişi, elit kullanıcı kitlesi ile internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği sitelerden birisidir. Günümümüzde teknolojilerin mobil alana kayması ile alt yapısındaki değişimler ile buna uyumlu hale gelen ve ziyaretçi sayılarını günden güne arttırmış bulunmaktadır. Güvenli ve kaliteli arkadaşlıklar için akla gelen ilk adres olan hossohbet.com her zaman kullanıcı memnuniyetini benimsemiştir. En büyük arama motoru olan Google ve diğer arama motorları üzerinden tüm sohbet aramalarında sizlere ulaşmaktadır.

Misyonumuz

Özgün ve güncel bir anlayış ile siz değerli kullanıcılarına ulaşmayı hedefleyen yönetim kadromuz ile Türkiye'nin en büyük Sohbet Sitesi olma hedefinde sizlerin güvenini ve beğenisini kazanmayı kendisine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve gelişen teknolojiler ile güne ayak uyduran, çağdaş, kaliteli ve elit bireylerin tanışma ve arkadaşlık amacıyla ilk tercihi olan Hossohbet.com kullanıcısına verdiği kaliteli hizmeti ve mutlak ilkesi olan saygı ve memnuniyeti kuruluşundan günümüze kadar taşımıştır.